Turid Nymoen har gått bort

Det er med stor sorg jeg må meddele våre medlemmer om vår kjære Turid Nymoens bortgang. Turid sovnet inn 1. juledag etter kort tids sykdom. Turid var et fantastisk menneske med masse livsglede og pågangsmot, og hun beriket livene til de hun kom i kontakt med.

Turid var engasjert i FBIN i mange år og var en enorm ressurs for foreningen. Som foreningens ansatte sekretær gjorde hun en glimrende jobb ut mot våre medlemmer. For eksempel er det mange førstegangsreisende på sommerleiren som har blitt tatt imot av Turids rolige og blide vesen, på betryggende vis.

Vi kommer til å savne Turid helt ufattelig mye. Vi kommer til å minnes henne som den positive, varme og omsorgsfulle damen, som vi var så utrolig glad i. Våre tanker går til Turids mann og barn, Hans Erik og Erik. Vi føler med dere i sorgen.

Turid skal bisettes fredag 6. januar klokken 13.00 i Nesodden kirke.

Hvil i fred Turid.

Med vennlig hilsen
Helene Døscher, styreleder